امروز

امروز :سه شنبه
3 بهمن 1396

آمار بازدید

کل بازدید ها : 559229
بازدید های امروز : 134

کنترل پنل

پست الکترونیک

نوع محصول : پوست         نام برند انتخابی : آكادمی          

   دورچشم آروما   (مشاهده توضیحات...)

""""
بعنوان آخرين دستاورد آكادمي در سال 2008 برنده جايزه اسكار زيبايي ( Oscar de Cosmetic ) شده است.

همواره بهره مندي از چشمان درخشان نقش عمده اي در زيبايي شما دارد و سياهي و پف زير چشم تاثير بسيار منفي بر چهره باقي مي گذارد. اكنون شما مي توانيد با استفاده از اين محصول جديد ( سال 2008 ) و صد در صد گياهي،درخشندگي و زيبايي چشم هايتان را تضمين كنيد و كابوس سياهي و پف زير چشم هايتان را براي هميشه به فراموشي بسپاريد.

روش استفاده :صبح وعصر مقدار كمي از كرم را به اطراف چشم هايتان بماليد و به آرامي از قسمت داخلي چشم به سمت زاويه خارجي چشم ماساژ دهيد تا بتدريج جذب شود.

تركيبات: عصاره گل آفتابگردان ، اسطوخودوس ( Lavender )، ويتامين E، ميوه درخت سرو ( Cypress )، رز ماري، عصاره Thyme( گياهي متعلق به مناطق مديترانه )


 

   دورچشم (ضدچروک قوی)   (مشاهده توضیحات...)

"" 

ضدچروک قوی دور چشم

اولين نشانه هاي پيري چهره  شما ناشي از خطوط اطراف چشم هايتان مي باشد كه بتدريج و در صورت عدم پيشگيري به چروك هاي دور چشم تبديل ميشوند و عمق اين چروك ها نيز بتدريج بيشتر ميشود.كرم دور چشم آكادمي كه بواسطه تكنولوژي مدرن ازاملاح و ويتامين هاي درياي امريكاي شمالي تهيه شده پاسخگوي كليه نياز پوست حساس اطراف چشم مي باشد و با تغذيه و رطوبت رساني‌
سلولي سبب ترميم و بازسازي خطوط اطراف چشم شده و چروك ها را بتدريج محو ميكند.

 • روش استفاده: صبح و عصر مقدار كمي كرم را به آرامي از قسمت داخلي زير چشم به سمت زاويه خارجي ماساژ دهيد تا جذب شود.

 • ‌تركيبات : Jojoba oil, Silicon derivative
   

‌با توجه به اين كه حجم اين كرم (30 ميل) دو برابر كرم هاي دور چشم ميباشد بسيار با صرفه است و ميتوانيد ماه ها از آن استفاده كنيد.


   ‌كرم ریچ ‌(مرطوب کننده و ضد چروك قوی)   (مشاهده توضیحات...)

""

‌كرم ریچ ‌(مرطوب کننده و ضد چروك قوی)

این محصول كه بعنوان آخرين دستاورد آكادمي در سال 2008 موفق به دريافت جايزه اسكار زيبايي  ( Oscar de Cosmetic )گشته است حاوي بيش از 30% آب سيب طبيعي مي باشد . اين كرم با آب رساني به سلول هاي پوست سبب طراوت و شادابي چهره  مي شود و از طرف ديگر با ترميم و تغذيه پوست باعث درمان چروك هاي صورت مي شود.اكنون پوست شما درخشندگي جواني خود را حفظ خواهد كرد.
 


روش استفاده: صبح و عصر به آرامي روي پوست تميز ماساژ داده شود ( توصيه مي شود بعنوان مكمل از كرم بورلاكس قبل از اين محصول استفاده شود )

تركيبات: آب سيب طبيعي، آلوورا، مرطوب كننده هاي گياهي،‌عصاره Beet ، روغن Macadami

 


   كرم دور چشم و دور لب ‌(ضد چروك بسیار قوی)   (مشاهده توضیحات...)

""
 كرم دور چشم و دور لب ‌(ضد چروك بسیار قوی)

با توجه به نقش چشم ها در زيبايي ونيز آگاهي از ايجاد اولين چروك هاي چهره در اطراف چشم، مراقبت از اين ناحيه داراي اهميت بسزايي مي باشد. اين كرم بسيار قوي كه از كلاژن دريايي و سراميد ، روغن هاي گياهي تهيه شده است ضمن آب رساني به سلول هاي پوستي سبب محكم شدن و قوام يافتن پوست اطراف چشم ولب ها شده و چروك هاي آن را باز مي كند .براي نتايج بهتر توصيه مي شود قبل از اين محصول از كرم بورلاكس استفاده نماييد.

روش استفاده : صبح و عصر يك لايه ضخيم را روي پوست اطراف چشم و لب هايتان بماليد و پس از10 دقيقه باقيمانده را با پنبه پاك نمائيد و تفاوت را مشاهده كنيد ( اين محصول آرايش چشم ها و لب هايتان را بهتر جلوه مي دهد )

   کرم هیدراتانت (مرطوب کننده قوی )   (مشاهده توضیحات...)

 ""

کرم مرطوب کننده قوی آکادمی
 

اين محصول فوق العاده لطيف از عصاره جلبكهاي دريايي آب هاي امريكاي شمالي تهيه شده است و با تقويت سيستم دفاعي پوست و ترميم سلولهاي آسيب ديده پوستي باعث افزايش فوق العاده رطوبت در سطح پوست ميشود و آن را نرم و ابريشمي ميكند. از طرف ديگر با فعال نمودن سيستم جوان سازي پوست سبب كاهش قابل ملاحظه چروكهاي صورت و گردن ميشود و پوست را جوان تر ميكند.‌

 • روش استفاده : صبح و عصر روي پوست تميز به آرامي ماساژ داده شود.

 

 •  
 • Jojoba Oil, Yeasts Extract, Extract of Thermal Alge, Colostrum Extract

   كرم نرمالیزانت ‌(تنظیم كننده چربی و مات كننده)   (مشاهده توضیحات...)

 "(creme

كرم نرمالیزانت ‌(تنظیم كننده چربی و مات كننده)
(creme normalisante (50 ml

این كرم از كمپلكس اسیدهای آمینه و عصاره های گیاهی تهیه شده است و با تقویت مكانیزم‌های طبیعی پوست ترشح چربی آن را تنظیم میكند و با جذب چربی های اضافی پوست آن را مات میكند و همچنین منافذ پوست را جمع میكند. این محصول با افزایش نوسازی سلول های‌ پوستی باعث شفافیت و طراوت آن شده و از ایجاد چروك در سطح پوست جلوگیری میكند.‌ با استفاده منظم از این كرم پوستی شفاف, شاداب و مات در انتظار شماست.

 • روش استفاده: صبح و عصر روی پوست تمیز به آرامی ماساژ داده شود.

 • ‌تركيبات : Amino-acid complex, Salicylic acid derivative, Rice extract, Matifying powder

   كرم بورلاكس ( بوتاكس )    (مشاهده توضیحات...)

 ""
    كرم بورلاكس ( بوتاكس )  
   (Soin Borelax (30 ml

اين محصول با استفاده تكنولوژي مولكول هاي هگزا پپتيد ( تشكيل شده از 6 اسيد آمينه ) به همراه كلاژن دريايي، اسيد هيالورونيك وعصاره هاي گياهي تركيبي منحصر بفرد و بسيار قوي در درمان چروك هاي صورت و پركننده خطوط چهره مي باشد.اين كرم با مما نعت از انقباض نا خواسته ماهيچه هاي صورت تا 90% به رفع چروك هاي پوستي كمك مي كند . براساس نظر متخصصان پوست فرانسه استفاده از اين محصول جايگزين مناسبي براي تزريق بوتاكس و نيز بعنوان مراقبت بعد از تزريق بوتاكس، ليزرهاي پوستي و ليفتينگ صورت مي باشد.

توصيه مي شود از كرم حجم دهنده بعد از اين محصول استفاده شود.

روش استفاده : صبح و عصر روي خطوط ( Expresion) به آرامي ماساژ دهيد و سپس از كرم حجم دهنده روي آن استفاده نمائيد .

   كرم حجم دهنده ( پركننده و فربه كننده صورت )    (مشاهده توضیحات...)

 

""

  كرم حجم دهنده ( پركننده و فربه كننده صورت )  
(Soin Redensifiant Volumateur (50 ml

اين محصول استثنايي با آزاد ساختن مولكول هاي پركننده كلاژن در عمق سلول هاي پوستي ضمن پر كردن و درمان چروك هاي صورت سبب فربه كردن پوست و صورت شما مي شودو زيبايي چهره شما را تضمين مي كند.اين كرم همچنين بدليل ايجاد هارموني در قسمت هاي مختلف صورت و نيز افزايش قوام و سفتي پوست براي بانواني كه در رژيم هاي لاغري مي باشند توصيه مي شود.اين محصول بهترين انتخاب براي بانواني است كه خواستار زيبايي طبيعي وجواني چهره خود هستند .


روش استفاده: صبح و عصر روي تمام پوست صورت ماساژ داده شود.(توصيه مي شود بعنوان مكمل از كرم بورلاكس قبل از اين محصول استفاده شود )
تركيبات: روغن بادام شيرين، مولكول هاي پركننده كلاژن دريايي، مرطوب كننده هاي گياهي اسيدهيالورونيک


   کرم لیفتینگ   (مشاهده توضیحات...)

""
کرم لیفتینگ صورت و گردن آکادمی
(Soin Lift Galbe (50ml

با استفاده روزانه از اين كرم بتدريج پوست شما جواني خود را بدست مي آورد و با كشيدگي سطح پوست ( ليفتينگ ) و سفت و محكم نمودن آن چروك ها محو مي شوند و از هفته سوم استفاده شاهد نتايج غير قابل باور آن خواهيد بود.

روش استفاده: صبح و عصر روي پوست تميز صورت وگردن ماساژ داده شود . اگر پوست شما چرب مي باشد و يا درآب و هواي گرم و شرجي ( رطوبت بالا ) ، به تنهايي از اين كرم استفاده نمائيد . در غير اين صورت توصيه مي شود از كرم بازسازي روي اين كرم استفاده كنيد.

تركيبات: دانه كاكائو، منيزيوم، كافئين و عصاره هاي گياهي

روش ماساژ: توضيحات همراه با عكس 5 مرحله

 1. مقدار كمي كرم را كف هر دو دست خود بريزيد و با حركات قوي از قسمت مياني صورت به سمت خارج و گوش ها پخش نمائيد.
 2. با انگشتان شصت خود بمدت 5 ثانيه به سمت پائين گونه فشار دهيد
 3. مقدار كمي كرم روي نوك انگشت مياني خود بريزيد و از قسمت پائيني لاله گوش بطرف قسمت پائيني (قاعده) گردن ماساژ دهيد.
 4. با كف دستان خود ( به محكمي)از طرف پائين چانه ها بطرف بالا بماليد.
 5. با انگشت شصت و اشاره قسمت پائيني چانه را در امتداد فك بطرف گوش ها نيشگون بگيريد.

   كرم بازسازی ( بالای40 سال)    (مشاهده توضیحات...)

""

کرم بازسازی پوست آکادمی
(
Soin Total Restructurant (50

اين محصول بعنوان قوي ترين ضد چروك و ضد افتادگي صورت و بهترين جايگزين اختلالات هورموني برنده جايزه اسكار زيبايي ( oscar de cosmetic ) شده است و بهترين انتخاب براي بانوان با سن بيش از 40 سال و دوران منوپوز (يائسگي) مي باشد.
اين كرم حاوي بالاترين درصد مواد اوليه از جمله هورمون هاي گياهي مي باشد وضمن پيشگيري از ايجاد خطوط جديد با بازسازي پوست سبب درمان قطعي چروك هاي صورت مي شود و از طرف ديگر با اثرات مخرب نور خورشيد بر سطح پوست مقابله مي كند .

روش استفاده: صبح و عصر به آرامي روي پوست تميز ماساژ داده شود ( توصيه مي شود بعنوان مكمل از كرم بورلاكس قبل از اين محصول استفاده شود )

تركيبات : ميوه Avocado ، سويا، wild Yam ، عصاره گل آفتابگردان، ويتامينA از آب ميوه هلو

 


   ژل پاک کننده پوست چرب آکادمی   (مشاهده توضیحات...)ژل پاک کننده پوست چرب

این ژل پوست صورت را عمیقاً پاکسازی و تصفیه می کند ،چربی های اضافی را از سطح پوست حذف می کند،مات کننده و قابض منافذ باز پوست است و همچنین پوست را مرطوب و شاداب نگه می دارد.
مواد موثر:
آلوورا،ترمیم کننده های سلولی ،lactic hydrolisat
روش مصرف:صبح و شب مقدار کمی از ژل را روی پوست مرطوب صورت و گردن با حرکات دورانیماساژ داده تا کف ایجاد شود و بعد با آب بشویید.

   فوم پاک کننده آکادمی    (مشاهده توضیحات...)فوم پاک کننده
(پوست نرمال تا مختلط)

 
پوست را عمیقاً پاکسازی کرده و آرایش(حتی انواع ضد آب)را پاک می کند.
رطوبت کافی برای پوست را فراهم کرده و اثرات کشیدگی را از بین می برد.
چهره را شفاف و درخشان می کند.

مواد موثر:
عصاره پنبه،ترمیم کننده های سلولی

روش مصرف :
مقدار از فوم را کف دست ریخته و با حرکات دورانی روی پوست (بجز دور چشم)ماساژ دهید و سپس پوست را با آب بشویید

   دورچشم آروما   (مشاهده توضیحات...)

""""
بعنوان آخرين دستاورد آكادمي در سال 2008 برنده جايزه اسكار زيبايي ( Oscar de Cosmetic ) شده است.

همواره بهره مندي از چشمان درخشان نقش عمده اي در زيبايي شما دارد و سياهي و پف زير چشم تاثير بسيار منفي بر چهره باقي مي گذارد. اكنون شما مي توانيد با استفاده از اين محصول جديد ( سال 2008 ) و صد در صد گياهي،درخشندگي و زيبايي چشم هايتان را تضمين كنيد و كابوس سياهي و پف زير چشم هايتان را براي هميشه به فراموشي بسپاريد.

روش استفاده :صبح وعصر مقدار كمي از كرم را به اطراف چشم هايتان بماليد و به آرامي از قسمت داخلي چشم به سمت زاويه خارجي چشم ماساژ دهيد تا بتدريج جذب شود.

تركيبات: عصاره گل آفتابگردان ، اسطوخودوس ( Lavender )، ويتامين E، ميوه درخت سرو ( Cypress )، رز ماري، عصاره Thyme( گياهي متعلق به مناطق مديترانه )