امروز

امروز :سه شنبه
3 بهمن 1396

آمار بازدید

کل بازدید ها : 559227
بازدید های امروز : 132

کنترل پنل

پست الکترونیک

نوع محصول : پوست         نام برند انتخابی : ایمدین          

   ایمدین قرص ضد چروک   (مشاهده توضیحات...)

 
قرص ضد پیری ایمدین 

 
قرص هاي ضد پيري ايمدين در هر سني كه باشيد پوستتان را از درون مراقبت مي كنند. اين محصولات درسطحي نزديك به زير پوست (از درون) عمل مي كنند تا پوستي نرم تر ، لطيف تر و زيباتر بسازند. قرص هاي ضد پيري ايمدين در لايه هاي عميق تر پوست جايي كه كرم هاي موضعي و لوسيون ها قادر به نفوذ در آن نيستند اثر مي كنند تا كيفيت كلي ، ساختار و ظاهر پوست را بهبود بخشند. بنابراين قرص هاي ضد پيري ايمدين را به برنامه زيبا سازي روزانه خود بيفزائيد و از اثرات مفيد عملكرد دروني آن لذت ببريد.

تمام تركيباتي كه در قرص ايمدين به كار رفته است از مواد طبيعي تشكيل شده است . تركيبات به طور خاص براساس تأثيرات مفيدشان برپوست انتخاب شده اند. اين اثرات عبارتند از: افزايش رطوبت ، فوايد ساختاري ودفاع آنتي اكسيدان.

 
  1. ساختار پوست و تأمين رطوبت
كمپلكس بايومارين
اصلي ترين تركيب ايمدين به عنوان ضد پيري ، تركيب انحصاري بايومارين است كه غني از پروتئين ها و پلي ساكاريدهايي شبيه پوست انسان مي باشد.

 
  1. ساختار پوست
Vit.C براي باز سازي كلاژن كه پروتئين ساختماني مي باشد مورد نياز است.
 
  1. آنتي اكسيدان
ليكوفنس جي اس
سيستم قدرتمند دفاع از پوست كه از آنتي اكسيدان هاي قوي شامل عصاره گوجه فرنگي و دانه انگور تشكيل شده است .
عصاره گوجه فرنگي : ليكوپن ، گرفته شده از گوجه فرنگي رسيده است كه عمل آن محافظت در برابر راديكال هاي آزاد ايجاد شده براثر تابش اشعه خورشيد است .
عصاره دانه انگور : شامل تركيبات آنتي اكسيداني به نام پروسيانيدين هاي اليگومريك است كه به دفاع آنتي اكسيداني دربرابر نور خورشيد كمك مي كنند.