امروز

امروز :سه شنبه
3 بهمن 1396

آمار بازدید

کل بازدید ها : 559211
بازدید های امروز : 116

کنترل پنل

پست الکترونیک

نوع محصول : مو         نام برند انتخابی : اریكه          

   اریکه شامپوی موی رنگ شده   (مشاهده توضیحات...)


 
 
شامپو برای موهای رنگ شده

کوتیکولها همانند فلسهای ماهی تار مو را پوشانده از آسیب دیدن آن جلوگیری می کنند. رنگ کردن مو، اشعه ماورای بنفش ، الکتریسیته ساکن و عوامل آسیب رسان دیگر باعث آسیب به کوتیکولها می شوند که این امر یکی از دلایل اصلی شکنندگی و ریزش مو است. شامپوی مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده اریکه با ترکیبات تسکین دهنده و محافظ ، آسیب دیدگی موها را برطرف و از آن در مقابل عوامل مخرب محیطی محافظت می کند. این شامپو ضمنا به دلیل دارا بودن فیلتر اشعه ماورای بنفش رنگ مو را ثابت نگاه می دارد.

   اریکه شامپوی درمان ریزش و حجم دهنده   (مشاهده توضیحات...)


شامپوی ضد ریزش و حجم دهنده

ریزش مو در اثر مجموعه ای از عوامل درونی (مانند ژنتیک و هورمونها) و عوامل بیرونی (مانند اشعه ماورای بنفش ، سشوار و رنگ کردن موها) ایجاد می شود. شامپوی ضد ریزش و حجم دهنده اریکه و سرم ضدریزش موی اریکه دو محصول مکمل یکدیگرند که علاوه بر عوامل تحریک رویش مو و ترکیبات جلوگیری کننده از ریزش مو ، حاوی مواد محافظتی هستند که موجب طولانی تر شدن عمر تارهای مو می شوند. با استفاده از این مجموعه ، از لذت داشتن موهای پرپشت برخوردار خواهید شد.

روش استفاده :
پس از شستشوی موها با شامپوی ضد ریزش و حجم دهنده اریکه موها را با حوله خشک کرده و سپس پوس سر و موها را به این سرم آغشته کرده ، ماساژ دهید، توصیه می کنیم هر 2 تا 3 ماه ، یک دوره از این سرم استفاده کنید و در طول سال از شامپوی ضد ریزش و حجم دهنده اریکه استفاده کنید.

 

   اریکه سرم ضد ریزش   (مشاهده توضیحات...)


سرم ضد ریزش

ریزش مو در اثر مجموعه ای از عوامل درونی (مانند ژنتیک و هورمونها) و عوامل بیرونی (مانند اشعه ماورای بنفش ، سشوار و رنگ کردن موها) ایجاد می شود. شامپوی ضد ریزش و حجم دهنده اریکه و سرم ضدریزش موی اریکه دو محصول مکمل یکدیگرند که علاوه بر عوامل تحریک رویش مو و ترکیبات جلوگیری کننده از ریزش مو ، حاوی مواد محافظتی هستند که موجب طولانی تر شدن عمر تارهای مو می شوند. با استفاده از این مجموعه ، از لذت داشتن موهای پرپشت برخوردار خواهید شد.

روش استفاده :
پس از شستشوی موها با شامپوی ضد ریزش و حجم دهنده اریکه موها را با حوله خشک کرده و سپس پوست سر و موها را به این سرم آغشته کرده ، ماساژ دهید، توصیه می کنیم هر 2 تا 3 ماه ، یک دوره از این سرم استفاده کنید و در طول سال از شامپوی ضد ریزش و حجم دهنده اریکه استفاده کنید.


   اریکه شامپوی موهای خشک   (مشاهده توضیحات...)


شامپوی موی خشک

هر عاملی که موجب خشک شدن موها شود (مانند وراثت ، سشوار کشیدن ، اشعه ماورای بنفش و ...) آرایش کوتیکولها را برهم زده که این امر موجب آسیب پذیری ، شکنندگی ، دوشاخه شدن و کدورت تارهای مو می شود و حالت دادن به آن را مشکل می کند. شامپوی موهای خشک اریکه با ترکیبات مرطوب کننده قوی ، رطوبت مورد نیاز موها را تامین می کند. مواد پوشاننده موجود در این محصول لایه ای محافظ را روی تار مو تشکیل می دهد که از تبخیر رطوبت موجود در تارمو جلوگیری کرده و ضخامت تار مو را افزایش داده و مشکل الکتریسیته را نیز برطرف می کند. ضمنا ترکیبات تسکین دهنده این شامپو التهاب ناشی از خشکی پوست سر را نیز برطرف می کنند.

   اریکه شامپوی روزانه مخصوص موهای چرب   (مشاهده توضیحات...)


شامپو روزانه مخصوص موهای چرب

موهای چرب ، به دلیل سنگینی ، روی یکدیگر می خوابند و کم حجم جلوه می کنند . ضمنا بدلیل فعالیت قارچها و باکتریها روی سبوم پوست سر دچار خارش می شود . شامپوی مخصوص موهای چرب موجود در بازار ، بدلیل مواد شوینده قوی علاوه بر از بین بردن سبوم ، به موها نیز آسیب می زنند.

شامپوی موی چرب اریکه با قدرت پاک کنندگی کنترل شده و ترکیبات محافظ از تولید چربی پوست سر کاسته و در عین حال از موها محافظت می کند.

همچنین ترکیبات محرک رویش مو و مهار کننده اثرات هورمونهای مسئول ریزش مو به افزایش حجم موها کمک می کنند. از سوی دیگر مواد خنک کننده و طراوت بخش این شامپو شستن موها را به یک لذت تبدیل می کند.


   اریکه شامپوی ضد شوره چرب   (مشاهده توضیحات...)شامپوی ضد شوره چرب

ترکیبات کاهش دهنده چربی موجود در این محصول منبع تغذیه عوامل تولید کننده شوره را حذف کرده و مواد ضدقارچ موجود در آن مستقیما این عوامل را از بین می برند. 

با استفاده از این محصول شوره ها از بین می رود و موهایی سبک و پرحجم خواهید داشت.


   اریکه شامپوی ضد شوره موی نرمال   (مشاهده توضیحات...)

 

 
 
شامپوی ضد شوره موی نرمال
 
اکثر شامپوهای ضدشوره موجود مناسب موهای چرب هستند.
اما با توجه به این نکته که موهای معمولی نیز می توانند دچار شوره سر شوند،
نیاز به یک شامپوی ضد شوره مخصوص موهای معمولی کاملا حساس است تا هم شوره را از بین ببرد و هم موهای معمولی را به موهایی خشک و آسیب دیده تبدیل نکند. شامپوی ضد شوره موهای معمولی اریکه پاسخی به این نیاز است.

   اریکه شامپوی ضد شوره مخصوص موهای خشک   (مشاهده توضیحات...)

شامپوی ضد شوره موی خشک

شامپوی ضد شوره غیرتخصصی برای موهای خشک مناسب نیستند، زیرا موها را خشک تر کرده و به موها آسیب می رسانند.شامپوی ضدشوره موهای خشک اریکه با ترکیبات شستشو دهنده ملایم ،قادر است شوره را بدون آسیب رساندن به موها از بین ببرد.