امروز

امروز :سه شنبه
3 بهمن 1396

آمار بازدید

کل بازدید ها : 559239
بازدید های امروز : 144

کنترل پنل

پست الکترونیک

نوع محصول : پوست         نام برند انتخابی : اوتی          

   اوتی ماسک چای سبز   (مشاهده توضیحات...)ماسک چای سبز اوتی

این ماسک همراه با افزایش جریان خون زیر پوستی، اکسیژن بیشتری به سلول ها رسانده و باعث شادابی سلول ها شده و خستگی را از پوست میگیرد. همچنین پوست را آبرسانی کرده و موجب روشنی آن نیز میگردد.
ماسکی با فرمولاسیون ویژه و با بهره گیری از عصاره چای سبز با تامین رطوبت و افزایش جریان خون زیرپوستی، انرژی را در پوستهای خسته و تیره تامین کرده و همراه با حس نرمی و لطافت، روشنی و شادابی را در پوست ایجاد می کند.

طریقه استفاده:
هفته ای یک یا دو بار بعد از شست و شو با فوم و یا بعد از استفاده از لایه بردار و یا تونر، کمی از ماسک را روی پوست مالیده و بعد از 20 دقیقه با آب ولرم بشویید.


   اوتی تونر چای سبز   (مشاهده توضیحات...)


تونر چای سبز اوتی

این محصول به خوبی پوست را پاک کرده، ضد عفونی نموده و با تنظیم PH موجب بهبود ساختار پوست میشود. همچنین پوست را روشن و مرطوب نموده و منافذ باز پوست را نیز منقبض میکند.
تونر چای سبز اوتی سطح رطوبت و چربی پوست را تنظیم کرده و بازچینی ساختار پوست، آن را جهت دریافت فاکتور های مغذی دیگر آماده می کند. (این تونر بعد از اصلاح صورت جهت جلوگیری از ایجاد جوش بسیار مناسب می باشد.)

طریقه استفاده:
کمی از تونر را بر روی پنبه و یا پد آرایشی ریخته و بر روی پوست بکشید و پس از چند دقیقه با آب بشویید.


   اوتی امولوسیون مرطوب کننده چای سبز   (مشاهده توضیحات...)امولوسیون مرطوب کننده چای سبز اوتی

این امولوسیون با ایجاد لایه ای مرطوب بر روی پوست، مانع از خروج آب پوست میشود.
ترکیبات ویژه این لوسیون رطوبت و سلامتی را در پوست تأمین کرده با جذب سریع و با کمک خواص عصاره چای سبز و بالانس آب و چربی پوست، باعث نرمی و لطافت پوست می شود.
همچنین باید توجه داشت که در هوای سرد و خشک امولوسیون به تنهایی موثر نبوده و لذا از کرم و امولوسیون باید بطور همزمان استفاده کرد.

طریقه استفاده:
در طول روز ابتدا پوست را شست و شو داده و سپس کمی از امولوسیون را بر روی پوست بمالید.


   اوتی کرم دورچشم چای سبز   (مشاهده توضیحات...)کرم دور چشم اوتی 

این کرم با ایجاد لطافت و نرمی بر روی پوست حساس زیر چشم، علاوه بر حفظ ساختار پوست، از خشکی و ایجاد چروک جلوگیری کرده و با افزایش جریان خون زیر پوستی تیرگی و پف زیر چشم را برطرف مینماید.
همچنین این کرم با بهره گیری از خواص عصاره چای سبز و تأمین رطوبت، از پوست حساس اطراف چشم محافظت کرده و با افزایش جریان خون زیرپوستی و بالانس آب و لنف درون و خارج سلولی تیرگی و پف را از بین برده و سلامت و شادابی پوست اطراف چشم را تأمین می کند.

طریقه استفاده:
هر شب پس از شست و شو و تمیز کردن پوست، کمی از کرم را بر روی انگشت مالیده و از قسمت خارجی چشم به طرف بینی کشیده و سپس با ضربات ملایم جذب پوست نمایید.


   اوتی کرم پاک کننده چای سبز    (مشاهده توضیحات...)کرم پاک کننده چای سبز اوتی 

 

این کرم ماننده شیر پاک کن عمل کرده و برای پاک کردن مواد آرایشی با غلظت بالا بسیار موثر است و از تغییر PH پوست جلوگیری میکند.
این محصول با کمک عصاره چای سبز به خوبی مواد آرایشی و آلودگی های باقیمانده در منافذ پوستی را پاک کرده و تمیزی و روشنی پوست را همراه با احساس تازگی ایجاد می کند.

طریقه استفاده:
ایتدا مقداری از کرم را بر روی پنبه ریخته و بوسیله آن پوست را پاک کرده و سپس اضافه کرم را از روی پوست میشوییم.


   اوتی فوم پاک کننده چای سبز   (مشاهده توضیحات...)فوم پاک کننده چای سبز اوتی

 

شوینده پوست های نرمال تا چرب و مختلط
شوینده غیر صابونی که پوست را از آلودگی ها و مواد آرایشی پاک کرده و مانع از تغییر PH پوست میشود.
محصولی غنی شده از عصاره چای سبز که به طور موثر سلولهای شاخی و مواد آرایشی و آلودگی های سطحی پوست را پاک کرده و با تنظیم چربی و PH در پوست مانع از ایجاد جوش می شود و با دارا بودن مواد آبرسان و با ایجاد رطوبتی مطلوب مانع از کشیدگی پوست می شود. این فوم برای پوستهای نرمال تا چرب و یا مختلط که گاها جوش می زنند توصیه می شود.
همچنین فومی مناسب برای افراد زیر 20 سال است که پوست کمی چرب دارند و یا افرادی که پوستی خشک دارند و روزانه در معرض آلودگی ها قرار دارند و گاهی نیز جوش میزنند بسیار مناسب است.

طریقه استفاده:
هر روز صبح و شب ها قبل از استراحت، بعد از مرطوب کردن پوست (به غیر از زیر چشم و روی لب) با حرکات دورانی مالیده و سپس با آب ولرم شست و شو دهید.


   اوتی کرم محافظت کننده روزانه آسرولا   (مشاهده توضیحات...)کرم محافظت کننده روزانه آسرولا اوتی 

 

این کرم مناسب پوست های مختلطی است که در اثر استفاده از مواد پاکسازی کننده چربی پوست، دچار التهاب شده اند و یا دچار جوش های حساسیتی در قسمت خشک پوست شده اند. به همین دلیل این کرم برای افراد با پوست چرب و دارای جوش که درمان دارویی ضد جوش شده اند و پوستشان خشک و حساس شده بسیار مناسب میباشد.
مواد مغذی و نرم کننده این کرم، درمانی مناسب برای پوست های آسیب دیده بوده و به دلیل کاهش تبخیر آب، رطوبت و کشسانی را در پوست تامین کرده و با وجود ویتامین C باعث احیا و روشنی پوست میشود.
این کرم برای تمام افرادی که نیاز به ترمیم پوستی دارند، و بعد از انجام کارهای کلینیکال ضد چروک، ضد لک و ترمیم پوست، بسیار مناسب میباشد.

طریقه استفاده:
صبح یا شب، پس از تمیز کردن پوست، کمی از کرم را بر روی پوست تمیز بمالید.


   اوتی امولوسیون احیا کننده آسرولا   (مشاهده توضیحات...)امولوسیون احیا کننده آسرولا اوتی 

 

جذب سریع و قوی این محصول، نرمی و رطوبت را در پوست ایجاد کرده و با تامین رطوبت بیشتر با ایجاد لایه ای آبرسان در سطح پوست، باعث شادابی و سلامت پوست میشود. همچنین به دلیل وجود ویتامین C فراوان، این امولوسیون از قدرت روشن کنندگی ویژه ای برخوردار است.

طریقه استفاده:
در طول روز کمی از امولوسیون را بر روی پوست تمیز بمالید. در هوای سرد و خشک از کرم و امولوسیون بطور همزمان استفاده نمایید.


   اوتی لایه بردار آسرولا   (مشاهده توضیحات...)لایه بردار آسرولا اوتی 

این محصول سلول های شاخی و آلودگی ها را از سطح پوست و داخل منافذ بوسیله عملکرد طبیعی آنزیم پاپایا، آسرولا و آلوئه ورا به خوبی پاک کرده و علاوه بر ممانعت از ایجاد جوش با برطرف کردن مشکلات ساختاری پوست، نرمی و لطافت را در پوست تامین کرده و رطوبت مطلوبی را بر روی پوست ایجاد میکند. (یادآوری می شود در صورت داشتن جوشهای عفونی از لایه بردار استفاده نشود.)

طریقه استفاده:
هفته ای یک یا دو بار ابتدا پوست را تمیز کرده (با فوم یا تونر)، سپس مقداری از لایه بردار را
( 2-3 دقیقه)روی پوست ماساژ داده و سپس با پنبه خشک پاک کرده و با آب ولرم بشویید.


   اوتی ژل شستشوی آسرولا   (مشاهده توضیحات...)ژل شستشوی آسرولا اوتی

شوینده ای نرم و غنی شده جهت پاک کردن و زدودن مواد آرایشی و آلودگی ها از سطح پوست، که علاوه بر تعدیل چربی ها و با وجود ویتامین C فراوان، تونالیته پوست را نیز بهبود میبخشد و نیز PH پوست را تنظیم می کند. این محصول به دلیل خواص ضد عفونی کننده علاوه بر جلوگیری از ایجاد جوش، لک های بجا مانده از جوش های قبلی را کمرنگ کرده و با استفاده مداوم به طور کامل از بین می برد.

طریقه استفاده:
هر روز صبح و شب قبل از استراحت، بعد از مرطوب کردن پوست با حرکات دورانی مالیده، سپس با آب ولرم شستشو دهید.


   اوتی ژل دور چشم آسرولا   (مشاهده توضیحات...)ژل دور چشم آسرولا اوتی 

کسانی که پوست چرب دارند از مصرف کرمهای چرب امتناع میکنند و اغلب دورچشم تیره و شل دارند که این محصول علاوه بر ایجاد رطوبت بدلیل ویتامین C موجود درآن باعث تحریک کلاژن سازی و رفع شلی و تیرگی زیر چشم می شود.

طریقه استفاده:
هرشب مقداری از ژل را روی پوست تمیز دور چشم بزنید و سپس با ضربات ملایم کرم را جذب پوست نمایید.


   اوتی کرم مرطوب کننده دور چشم عسل   (مشاهده توضیحات...)کرم مرطوب کننده دور چشم عسل اوتی

 

کرمی لطیف، آبرسان و محکم کننده که با ایجاد رطوبت مطلوب روی پوست حساس زیر چشم مانع از خشکی و کشیدگی و متعاقبا چروک می شود و با اثر ترمیم کنندگی چروک های ریز پوست چشم را نیز برطرف می کند.

طریقه استفاده:
هر شب بعد از شستشو و تمیز کردن پوست کمی از کرم را روی یک انگشت گذاشته و از قسمت خارجی چشم به طرف بینی یکبار کشیده، سپس با ضربات ملایم جذب پوست نمایید.


   اوتی تونر مرطوب کننده عسل   (مشاهده توضیحات...)تونر مرطوب کننده عسل اوتی 
 

تونر مغذی و فرموله شده با عصاره عسل علاوه بر پاک کردن پوست، ساختار پوست را به خوبی بازچینی می کند و نیز با تنظیم PH پوست و آبرسانی، پوست را آماده پذیرش و جذب دیگر محصولات مغذی و حمایتی پوست می کند.

طریقه استفاده:
مقداری از تونر را بر روی پنبه و یا پد آرایشی ریخته و روی پوست بکشید و بعد از چند دقیقه با آب بشویید.


   اوتی سرم آبرسان قوی عسل   (مشاهده توضیحات...)

سرم آبرسان قوی عسل اوتی

این سرم با بهره گیری از خواص عالی و مطلوب و ترمیم کنندگی عصاره عسل و جذب سریع و موثر و با تقویت فاکتور NMF پوست، رطوبت را در پوستهای خشک و یا حتی پوسته پوسته تأمین کرده، انعطاف پذیری  و شادابی و لطافت پوست را افزایش داده و خشکی و ناصافی پوست را به طور چشمگیری بهبود می بخشد. این محصول به افرادی که پوستشان از خشکی زیاد پوسته پوسته شده و یا خارش دارد توصیه می شود.

طریقه استفاده:
از این محصول می توان صبح یا شب استفاده نمود. بعد از تمیز کردن پوست کمی از سرم را روی یک انگشت گذاشته سپس روی تمام پوست بمالید و با ماساژ های ضربه ای به ملایمت جذب پوست نمایید.


   اوتی ماسک آبرسان عسل   (مشاهده توضیحات...)ماسک آبرسان عسل اوتی 

 

این ماسک با بهره گیری از خواص عصاره عسل باعث ترمیم سلولی می شود و پوست را به خوبی آبرسانی کرده، انعطاف پذیری پوست را افزایش داده لطافت، الاستیسیته و روشنی پوست را سبب می شود. این محصول به افرادی توصیه می شود که دچار آسیب خشکی پوست شده اند (به عنوان مثال افرادی که اطراف بینی شان دچار التهاب و یا پوسته پوسته شده است)

طریقه استفاده:
هفته ای یک یا دو بار بعد از شستشو با فوم، تونر یا بعد از استفاده از لایه بردار، کمی از ماسک را روی پوست مالیده و بعد از 20 دقیقه با آب ولرم شستشو دهید.


   اوتی امولوسیون مرطوب کننده عسل   (مشاهده توضیحات...)امولوسیون مرطوب کننده عسل اوتی 
 

این امولوسیون از ترکیب آب و چربی با درصد بالاتر آب تشکیل شده است و مانند کرم لایه ای بر روی پوست ایجاد می کند و با رطوبت رسانی عالی، پوست را در برابر خشکی هوا محافظت کرده و مانع از تبخیر آب می شود و همچنین با افزایش کشسانی، پوست را صاف و مرطوب می کند. توصیه می شود در هوای خیلی خشک از کرم یا سرم همراه این لوسیون استفاده شود.

طریقه استفاده:
در طول روز کمی از امولسیون را روی پوست تمیز بمالید.


   اوتی لایه بردار ملایم عسل   (مشاهده توضیحات...)لایه بردار ملایم عسل اوتی
 

این لایه بردار با بهره گیری از خواص موثر و مفید عصاره عسل، سریعا سلولهای مرده و شاخی پوست را به طور قابل ملاحظه ای از بین برده و به همراه آبرسانی و رفع تیرگیها، تونالیته پوست را بهبود می بخشد و با تمیزی منافذ، پوستی صاف و روشن و شاداب ایجاد می کند.این محصول برای تمام پوست ها مناسب می باشد و برای پوستهای خشک و افرادی که پوستی کدر بویژه در ناحیه گوشه های پایین لب دارند توصیه می شود.

طریقه استفاده:
هفته ای یک یا دو بار پس از تمیز کردن پوست (با فوم یا تونر) کمی از لایه بردار را روی پوست ماساژ داده و بعد از 2-3 دقیقه با آب ولرم بشویید.


   اوتی فوم آبرسان و پاک کننده عسل   (مشاهده توضیحات...)فوم آبرسان و پاک کننده عسل اوتی

 
پاک کننده و شوینده ای مناسب برای پوست های نرمال تا خشک که موثر در از بین بردن سلولهای شاخی و مواد آرایشی بوده و این فوم غنی شده از عصاره عسل با حفظ رطوبت و بدون احساس کشیدگی، پوست را تمیز و نرم می کند و مانع از ایجاد چروک و خشکی پوست می شود.

طریقه استفاده:
هر روز صبح یا شب بعد از مرطوب کردن پوست (به غیر از زیر چشم و روی لب) با حرکات دورانی مالیده و سپس با آب ولرم شستشو دهید.


   اوتی سرم بازسازی کننده و ضد چروک انگور   (مشاهده توضیحات...)سرم بازسازی کننده و ضد چروک انگور اوتی

 

این سرم به خوبی در پوست های آسیب دیده و دارای چروک نفوذ کرده به وسیله خواص منحصر به فرد عصاره مغذی انگور، باعث ترمیم و بازسازی پوست شده و با داشتن فاکتور کلیدی پلی فنول، چروک و خشکی پوست را برطرف کرده و جوانی و طراوت را در پوست القاء میکند. می توان از این سرم به عنوان ضد چروک مطلوبی بر روی چروک های گردن استفاده کرد. یادآوری می شود این محصول را قبل از کرم یا لوسیون استفاده کنید.

طریقه استفاده:
از این محصول می توان صبح یا شب استفاده نمود. کمی از سرم را روی پوست تمیز گذاشته و سپس روی تمام پوست صورت بمالید و با ماساژ های ضربه ای جذب پوست نمایید.


   اوتی تونر مرطوب کننده انگور   (مشاهده توضیحات...)تونر مرطوب کننده انگور اوتی 

باز چینی ساختار سالم و نرم سلولهای پوست به همراه حس خوب تازگی و خنکی در پوست از خصوصیات مطلوب این تونر بوده که با افزایش فاکتور های تأمین رطوبت و ترمیم کنندگی و تنظیم PH پوست، موجب نرمی و لطافت پوست شده و آن را آماده پذیرش دیگر محصولات ضد چروک و ترمیم کننده عصاره انگور می کند. این محصول به افرادی که پوست خشک دارند و قبل از استفاده از محصولات درمانی (مانند ضد چروک ها، ضد لک ها و مرطوب کننده ها) توصیه می شود.

طریقه استفاده:
کمی از تونر را بر روی پنبه و یا پد آرایشی ریخته، روی پوست بکشید و بعد از چند دقیقه با آب بشویید.


   اوتی کرم ضد چروک دور چشم انگور   (مشاهده توضیحات...)کرم ضد چروک دور چشم انگور اوتی

این کرم از پوست حساس و ظریف اطراف چشم به خوبی محافظت کرده و با افزایش کشسانی و کاهش پف، پوستی زیبا، شفاف و بدون چروک در اطراف چشم ایجاد می کند و با ایجاد لایه ای نازک از مواد ضد چروک، مانع از ایجاد چروک می شود.

طریقه استفاده:
هر شب بعد از شستشو و تمیز کردن پوست کمی از کرم را روی یک انگشت گذاشته و از قسمت خارجی چشم به طرف بینی کشیده و سپس با ضربات ملایم جذب پوست نمایید.


   اوتی ماسک انگور   (مشاهده توضیحات...)ماسک انگور اوتی

این ماسک بسیار لذت بخش، با بافتی نرم و بوئی مطلوب و با وجود فاکتور های ضد پیری در عصاره انگور سفتی و کشسانی را در پوست مهیا کرده و نرمی و شادابی را در پوست القا می کند.

طریقه استفاده:
هفته ای یک یا دو بار بعد از شستشو با فوم یا بعد از استفاده از لایه بردار و یا تونر کمی از ماسک را روی پوست مالیده و بعد از 20 دقیقه با آب ولرم شستشو دهید.


   اوتی امولوسیون مرطوب کننده انگور   (مشاهده توضیحات...)امولوسیون مرطوب کننده انگور اوتی 

این لوسیون با فرمولاسیون خاص خود رطوبت را در پوست های خشک و کشیده تأمین کرده، کشسانی پوست را افزایش داده و با ایجاد لایه ای مرطوب و مغذی بر روی پوست از آن محافظت می کند.

طریقه استفاده:
در طول روز کمی از لوسیون را روی پوست تمیز بمالید و در هوای سرد و خشک همراه با کرم استفاده شود.


   اوتی کرم بازسازی کننده و ضد چروک انگور   (مشاهده توضیحات...)کرم بازسازی کننده و ضد چروک انگور اوتی 

این کرم با ایجاد لایه ای محافظتی از لیپید های طبیعی و سازگار با پوست، مانع از آسیب عوامل محیطی نامساعد شده همچنین مانع از تبخیر آب و خشکی پوست ناشی از آفتاب می شود. این کرم با بهره گیری از عصاره مغذی انگور و فاکتور کلیدی پلی فنول به بازسازی و رفع خطوط و چروک پوست کمک کرده و با تأمین رطوبت مطلوب بر پوستهای آسیب دیده از خشکی، بر لطافت و سلامت پوست می افزاید.

طریقه استفاده:
این کرم را هر روز می توان بر روی پوست های تمیز استفاده نمود.


   اوتی فوم شستشوی انگور   (مشاهده توضیحات...)فوم شستشوی انگور اوتی 

شوینده ای مناسب جهت پوست های نرمال تا خشک که علاوه بر پاک کردن و حذف آلودگیها و مواد آرایشی با ملایمت از پوست، با تامین مواد آبرسان و جلوگیری از تغییر PH طبیعی پوست، از خشکی و کشیدگی بعد از شستشوی پوست جلوگیری کرده و پوستی نرم و مرطوب را سبب می شود.

طریقه استفاده:
هر روز صبح و شب قبل از استراحت بعد از مرطوب کردن پوست (به غیر از زیر چشم و روی لب) با حرکات دورانی مالیده، سپس با آب ولرم شستشو دهید.


   اوتی ماسک لایه ای سفید کننده آکواریچ   (مشاهده توضیحات...)ماسک لایه ای سفید کننده آکواریچ اوتی 

این ماسک را میتوان با دو عملکرد در نظر گرفت: هم لایه بردار و هم ماسک.چرا که بعد از استفاده از این محصول، لایه ای نازک از این ماسک بر روی پوست باقی میماند که پس از خشک شدن آن، همزمان با برداشتن ماسک، لایه مرده پوست برداشته شده و مواد موجود در ماسک، باعث روشنی، آبرسانی، تازگی و شادابی پوست میگردد.

این ماسک حاوی آبهای یخی و عصاره کیوی است و به کاهش و تعدیل سبوم (چربی) در عمق منافذ کمک کرده و علاوه بر شادابی و رفع خستگی از پوست، با جذب سریع، مواد مغذی را به درون پوست هدایت کرده و روشنی و شادابی را تامین میکند. این ماسک برای افرادی که پوست کدر و منافذ آلوده دارند توصیه میشود.

طریقه استفاده:
هفته ای یک یا دو بار بعد از تمیز کردن پوست، مقداری از ماسک را بر روی پوست مالیده و پس از خشک شدن آن، ماسک را از پایین صورت به طرف بالا بردارید.

   اوتی امولوسیون سفید کننده آکواریچ   (مشاهده توضیحات...)امولوسیون سفید کننده آکواریچ اوتی

این لوسیون که از آب های یخی و آب اعماق دریاها تهیه شده است، رطوبت و مواد مغذی را در اختیار سلول ها قرار داده و علاوه بر آن در این محصول از انواع متنوعی از گیاهان حاوی مواد سفید کننده پوست نظیر عصاری کیوی و توت (حاوی آلبوتین و ویتامین C) استفاده شده که باعث روشنی و سفیدی پوست میشود.
این امولوسیون علاوه بر آب رسانی و روشن کردن پوست، باعث تقویت پوست نیز میگردد.

طریقه استفاده:
در طول روز کمی از امولوسیون را بر روی پوست تمیز بمالید.


   اوتی فوم شستشوی سفید کننده آکواریچ    (مشاهده توضیحات...)فوم شستشوی سفید کننده آکواریچ اوتی

این فوم، شوینده ای مناسب برای پوست های نرمال تا چرب بوده که علاوه بر ضد عفونی کردن پوست باعث روشنی تمام پوست نیز میشود.
آبهای یخی و عصاره گیاهان موجود در این فوم علاوه بر زدودن آلودگیها و باقیمانده مواد آرایشی از پوست با تسکین خستگی و تامین خنکی در پوست، آرامش و شادابی را در پوست القا و حس دلنشین روشنی و قوام را در پوست ایجاد میکند. این فوم برای پوست های نرمال تا چرب و تیره، بسیار مناسب میباشد.

طریقه استفاده:
هر روز صبح و شب قبل از استراحت، بعد از مرطوب کردن پوست (به غیر از زیر چشم و روی لب)، با حرکات دورانی به روی پوست مالیده و سپس با آب ولرم شست و شو دهید.


   اوتی کرم دور چشم آکواریچ   (مشاهده توضیحات...)کرم دور چشم آکواریچ اوتی 

این محصول با کمک آب های یخی و آب اعماق دریاها حس خنکی و طراوت را در پوست خسته و حساس اطراف چشم تامین کرده و با بهره گیری از عصاره گیاهان، روشن کننده حلقه تیره دور چشم که در اثر عوامل خارجی نامساعد ایجاد شده، به حداقل رسانده و باعث شفافیت و سلامت پوست حساس اطراف چشم میشود و همچنین با داشتن ویتامین C  قوام پوست زیر چشم را افزایش می دهد. این کرم به افرادی که دور چشم تیره و کم آب دارند توصیه می شود.

طریقه استفاده:
هر شب بعد از شستشو و تمیز کردن پوست کمی از کرم را روی یک انگشت گذاشته و از قسمت خارجی چشم به طرف بینی یک بار کشیده و سپس با ضربات ملایم جذب پوست نمایید.


   اوتی کرم جمع کننده منافذ آکواریچ   (مشاهده توضیحات...)کرم جمع کننده منافذ آکواریچ اوتی 

این محصول با فرمولاسیون خاص، رطوبت فراوان را در پوست تامین کرده و باعث روشنی و شفافیت پوست شده و با عصاره گیاهان طبیعی کوه های آلپ، پوست را از عوامل نامساعد محیطی حفاظت کرده و با کمک به جمع کردن منافذ باز، ساختار پوست را صاف و یکدست میکند.
این محصول به افرادی که چربی پوستشان متعادل شده ولی همچنان منافذ پوستشان باز است توصیه می شود.

طریقه استفاده:
هر روز صبح و شب (بعد از پاک کردن پوست با پاک کننده ها) مقداری از کرم را به طور یکنواخت روی پوست بمالید.

   اوتی تونر سفید کننده آکواریچ   (مشاهده توضیحات...)تونر سفید کننده آکواریچ اوتی 

این تونر جهت پاک کردن پوست، تنظیم PH و تنظیم ساختار پوست مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین به واسطه ترکیبات خاص خود موجب روشن تر شدن پوست میشود. این تونر منافذ را تمیز کرده و با دارا بودن مواد قابض در فرمولاسیون خود، در جمع کردن منافذ نیز بسیار موثر میباشد.
آبهای یخی و آب اعماق دریاها علاوه بر تامین رطوبت پوست و تسکین پوست های خسته همراه با حس تازگی با بازچینی ساختار پوست و تنظیم PH بر لطافت و روشنی آن افزوده و پوست را آماده پذیرش دیگر محصولات مراقبتی میکند.

طریقه استفاده:
کمی از تونر را بر روی پنبه یا پد آرایشی بریزید و بر روی پوست خود بکشید و پس از گذشت چند دقیقه با آب بشویید.


   اوتی سرم سفید کننده آکواریچ   (مشاهده توضیحات...)سرم سفید کننده آکواریچ اوتی 

این سرم با نفوذ به درون پوست علاوه بر آبرسانی موثر، باعث سفیدی و روشنی پوست نیز میگردد.
این محصول فرموله شده با مواد مغذی و رطوبت که با جذب سریع، حس تازگی را در پوست القا کرده و با وجود آب های یخی و آب اعماق دریاها فاکتور طبیعی آبرسان را در پوست تقویت کرده و مواد مغذی و لازم جهت سلامت و زیبایی را به عمق پوست هدایت میکند و با بهره گیری از انواع گیاهان حاوی مواد سفید کننده (آلبوتین و ویتامین C موجود در عصاره کیوی و توت) روشنی و شفافیت را در پوست ایجاد میکند.
این محصول برای افرادی که دارای پوستی کدر و یا خشک دارند توصیه میشود.

طریقه استفاده:
از این محصول میتوان صبح یا شب استفاده نمود. بعد از تمیز کردن پوست، کمی از سرم را بر روی یک انگشت بریزید و روی تمام پوست صورت بمالید.


   اوتی سرم انرژی رسان و سفت کننده گلد   (مشاهده توضیحات...)سرم انرژی رسان و سفت کننده گلد اوتی

این سرم بوسیله در اختیار دادن انرژی سلولی توسط آدنوزین و Q10 و همه عوامل آبرسان، قوام و سلامتی را در پوست القا کرده و با آنتی اکسیدان قوی پوست های آسیب دیده و خسته را احیا کرده و سفتی و شادابی را در پوست تامین میکند و با پوشش سطح پوست توسط سرامید از خروج آب جلوگیری میکند.

طریقه استفاده:
از این سرم می توان صبح یا شب استفاده نمود. بعد از تمیز کردن پوست کمی از سرم را به روی یک انگشت ریخته و سپس روی تمام پوست بمالید و با ماساژ های ضربه ای به ملایمت جذب پوست نمایید.


   اوتی کرم فرم دهنده و سفت کننده دور چشم گلد   (مشاهده توضیحات...)کرم فرم دهنده و سفت کننده دور چشم گلد اوتی

مواد حاصل از Ubiquinone آنتی اکسیدانی قوی است و از تحریکات و چروک حاصل از عوامل محیطی و استرس محافظت کرده و با حفظ انرژی درون سلولی، روشنی و لطافت را در پوست اطراف چشم تامین میکند. با وجود آدنوزین به حفظ سفتی و قوام پوست کمک کرده و با مواد مغذی دیگر نظیر عصاره سویا نیز مانع از ایجاد چروک پوست اطراف چشم میشود. این کرم با ساختار سبک مناسب برای استفاده دور چشم به منظور آبرسانی و فرم دهی پوست اطراف چشم می باشد.

طریقه استفاده:
پس از شستشو و تمیز کردن پوست کمی از کرم را روی یک انگشت گذاشته و از قسمت خارجی چشم به طرف بینی یک بار کشیده و سپس با ضربات ملایم جذب پوست نمایید.


   اوتی تونیک سفت کننده گلد   (مشاهده توضیحات...)تونیک سفت کننده گلد اوتی 

این محصول با کاهش کشیدگی حاصل از شستشو، از خشکی و آزار پوست جلوگیری کرده و با تنطیم PH و هیدرولیپیدیک پوست و مواد فعال حاصل از Q10 یا Ubiquinone با افزایش جریان خون زیر پوستی و با نفوذ به داخل پوست، کشسانی آنرا افزایش داده، آبرسانی می کند و پوست را آماده پذیرش دیگر محصولات مراقبتی میکند.

طریقه استفاده:
کمی از تونیک را بر روی پنبه و یا پد آرایشی ریخته، روی پوست بکشید و بعد از چند دقیقه با آب بشویید.


   اوتی مرطوب کننده و سفت کننده گلد   (مشاهده توضیحات...)مرطوب کننده و سفت کننده گلد اوتی 

این محصول به طور طبیعی تولید کلاژن را افزایش داده و هر یک از سلول ها که توسط استرس و یا عوامل محیطی تحریک شده باشد بوسیله مواد فعال و آنتی اکسیدان قوی Q10 تقویت شده و با القا انرژی به درون سلول از ایجاد چروک و پیری جلوگیری کرده، از چروک های عمیق پیشگیری میکند و با وجود دیگر عوامل مغذی مانند عصاره سویا، پوست را سفت و شاداب میکند.

طریقه استفاده:
در طول روز کمی از مرطوب کننده را بر روی پوست تمیز بمالید.


   اوتی کرم سفت کننده پوست گلد   (مشاهده توضیحات...)کرم سفت کننده پوست گلد اوتی 

مواد فعال حاصل از Ubiquinone که آنتی اکسیدان قوی و تامین کننده انرژی داخلی سلولی است، سلامت و شادابی را در پوست ایجاد کرده و همراه با آدنوزین و عصاره دانه سویا و به جلوگیری از ایجاد چروک و حفظ کشسانی و سفتی پوست کمک کرده و این کرم حاوی Q10 است که تولید کلاژن و الاستین را در پوست فعال می کند و با ایجاد لایه محافظتی توسط سرامید بر روی پوست از تبخیر آب جلوگیری کرده و رطوبت در پوست تامین میشود.

طریقه استفاده:
صبح یا شب می توان استفاده نمود. ابتدا پوست را تمیز کرده سپس کمی از کرم را روی پوست بمالید. در صورت استفاده از سرم و کرم با هم، ابتدا سرم و سپس کرم را بزنید.


   اوتی کرم سفید کننده و ضد لک روز و شب   (مشاهده توضیحات...)کرم سفید کننده و ضد لک روز و شب اوتی 

از این کرم مانند سرم می توان جهت رفع لک ها استفاده نمود ولی در صورت استفاده از هر دو محصول سرم و کرم، ابتدا سرم را روی لک های پوست ماساژ دهید سپس کرم را استفاده نمایید. از این کرم با خواص ضد لک در روز به عنوان مرطوب کننده هم می توان استفاده نمود و نیز آلبوتین موجود در این کرم بطور موثر و بدون بازگشت لک های پوست را روشن کرده با آبرسانی مناسب، پوستی شاداب، روشن و سفید به ارمغان می آورد.

طریقه استفاده:
از این محصول می توان صبح یا شب استفاده نمود. ابتدا پوست را تمیز کرده و سپس کمی از کرم را روی پوست بمالید.


   اوتی سرم سفید کننده   (مشاهده توضیحات...)سرم سفید کننده اوتی 

این محصول با قدرت بالایی روند ملانین سازی را کنترل کرده و همچنین با داشتن آربوتین با تاثیر بر روی لک های پوست، آنها را کنترل کرده و به طرز چشمگیری کاهش می دهد. با مصرف مداوم این محصول طی زمانی کوتاه، پوست روشن میشود. این سرم بر روی لک ها زده می شود ولی در صورت زیاد بودن لک ها، می توان به صورت مالید و این سرم برای انواع پوست مناسب می باشد ولی برای پوست های چرب منحصرا از این محصول استفاده شود.

طریقه استفاده:
از این سرم می توان صبح یا شب استفاده کرد. بعد از تمیز کردن پوست کمی از سرم را روی یک انگشت گذاشته، سپس روی پوست بمالید و با ماساژ های ضربه ای به ملایمت جذب پوست نمایید.


   اوتی کرم لیفت و فرم دهنده    (مشاهده توضیحات...)کرم لیفت و فرم دهنده اوتی

این کرم با لیفت و سفت کنندگی همزمان پوست باعث کشیدگی پوست های آسیب دیده و افتاده شده و همچنین با بازچینی ساختار پوست خطوط و چروک ها را صاف کرده و با وجود کلاژن و مواد مغذی فراوان و با افزایش فاکتور طبیعی آبرسان باعث حفظ روشنی و شادابی تونالیته پوست می شود. همچنین این کرم چربی کاهش یافته در لایه های زیرپوستی را در لاغری های مفرط بهبود می بخشد و مکمل مناسبی جهت سرمهای لیفت و ضد چروک می باشد.

طریقه استفاده:
از این کرم می توان صبح یا شب استفاده نمود. ابتدا پوست را تمیز کرده و سپس کمی از کرم را روی پوست بمالید. در صورت استفاده از سرم و کرم لیفت با هم، ابتدا سرم  و سپس کرم بمالید.


   اوتی سرم لیفت   (مشاهده توضیحات...)سرم لیفت اوتی 

این سرم ضد پیری، شامل مواد پپتیدی است که چروک را ترمیم کرده و لیفت موثری، در صورت استفاده صحیح و مداوم حاصل می گردد. این سرم بر روی خطوط عمیق چهره مثل خطوط اخم، خنده و پنجه کلاغی اثر مطلوبی داشته و به خوبی پوست را صاف و کشیده می کند. یادآوری می شود این سرم پوست را درمان و بازسازی می کند لذا در صورت استفاده، برگشت ندارد.

طریقه استفاده:
از این محصول می توان صبح یا شب استفاده نمود. بعد از تمیز کردن پوست کمی از سرم را بر روی یک انگشت گذاشته و روی خطوط بمالید و با ماساژ های ضربه ای به ملایمت جذب پوست نمایید.


   اوتی سرم ضد چروک   (مشاهده توضیحات...)سرم ضد چروک اوتی 

این سرم به روی همه چروک های استاتیک (خطوطی که به مرور زمان و با افزایش سن ناخودآگاه بر روی پوست نمایان می شوند) موثر است و چروک های ریز سطح پوست را نیز از بین می برد و با کاهش و اصلاح چروک توسط موادی چون رتینول موجود در این محصول، پوستی محکم و مرطوب حاصل می شود و با اثر بخشی مداوم و بدون بازگشت پوست دارای چروک و افتاده را با بازچینی مجدد صاف و یکدست می کند.

طریقه استفاده:
از این محصول می توان صبح یا شب استفاده نمود. بعد از تمیز کردن پوست کمی از سرم را بر روی یک انگشت گذاشته و روی خطوط بمالید و با ماساژ های ضربه ای به ملایمت جذب پوست نمایید.


   اوتی فوم ماست میوه ای توت فرنگی   (مشاهده توضیحات...)


 

فوم ماست میوه ای توت فرنگی اوتی 

 این فوم به خوبی آلودگیها و مواد باقیمانده از آرایش را از سطح پوست پاک کرده و ماست موجود در فوم نرمی پوست را تامین می کند و عصاره توت فرنگی پوست را تمیز و شاداب می کند. این فوم برای پوستهای نرمال تا چرب با منافذ باز آلوده و ناصاف مناسب می باشد.

طریقه استفاده:
هر روز صبح و شب قبل از استراحت، بعد از مرطوب کردن پوست (به غیر از زیر چشم و روی لب) با حرکات دورانی مالیده سپس با آب ولرم شستشو دهید
.


   اوتی فوم ماست میوه ای لیمو   (مشاهده توضیحات...)فوم ماست میوه ای لیمو اوتی

پاک کننده ای مناسب، نرم و لطیف جهت برطرف کردن آلودگیها و مواد آرایشی از سطح پوست می باشد. این فوم برای پوست های نرمال تا چرب لک دار مناسب است. ماست موجود در آن باعث نرمی و عصاره لیمو آن که حاوی ویتامین C می باشد باعث تمیزی و روشنی پوست می شود.

طریقه استفاده:
هر روز صبح و شب قبل از استراحت، بعد از مرطوب کردن پوست (به غیر از زیر چشم و روی لب) با حرکات دورانی مالیده سپس با آب ولرم شستشو دهید.


   اوتی فوم ماست میوه ای هندوانه   (مشاهده توضیحات...)فوم ماست میوه ای هندوانه

این فوم پاک کننده ای نرم و غنی جهت برطرف کردن آلودگیها و مواد باقیمانده از آرایش از سطح پوست بوده که عصاره ماست آن باعث نرمی و لطافت پوست و عصاره هندوانه آن جهت حفظ روشنی و تمیزی و آبرسانی پوست می شود. این فوم برای پوست های نرمال تا خشک کم آب مناسب می باشد.

طریقه استفاده:
هر روز صبح و شب قبل از استراحت، بعد از مرطوب کردن پوست (به غیر از زیر چشم و روی لب) با حرکات دورانی مالیده سپس با آب ولرم شستشو دهید.


   اوتی فوم ماست میوه ای انار   (مشاهده توضیحات...)فوم ماست میوه ای انار اوتی

پاک کننده ای مناسب جهت برطرف کردن آلودگیها و مواد آرایشی از سطح پوست بوده که ماست موجود در آن باعث نرمی و تمیزی و انار موجود در آن باعث سفتی و طراوت و تنطیم PH پوست می شود.این فوم برای پوستهای نرمال تا چرب توصیه می شود.

طریقه استفاده:
هر روز صبح و شب قبل از استراحت، بعد از مرطوب کردن پوست (به غیر از زیر چشم و روی لب) با حرکات دورانی مالیده سپس با آب ولرم شستشو دهید.


   اوتی ماسکهای نقابی (مرواریدQ10-کلاژن-لیمو-آلوورا)   (مشاهده توضیحات...)

 

ماسکهای نقابی اوتی
(مرواریدQ10-کلاژن-لیمو-آلوورا)

 

ماسک نقابی کوانزیم Q10:
این ماسک حاوی کوانزیم Q10 می باشد که یکی از بهترین آنتی اکسیدان های طبیعی بوده و اثرات نامطلوب نور خورشید بر روی پوست را تعدیل کرده و با تامین انرژی داخل سلولی و جلوگیری از ملانین سازی، به مهار لک و چروک کمک می کند.
طریقه استفاده:
به طور معمول هفته ای یک یا دو بار بعد از اصلاح و پاک کردن ( با فوم، تونر و یا لایه بردار ) و قبل از آرایش، ماسک را بر روی پوست گذاشته، هوای مابین پوست و ماسک را خارج کرده و بعد از 30-20 دقیقه به آرامی از پایین صورت به طرف بالا بردارید و در صورت دلخواه آبکشی نمایید.

ماسک نقابی کلاژن:
کلاژن و مواد تشکیل دهنده مروارید به احیا و کشسانی پوست کمک کرده و ظاهر پوست را قوام بخشیده و به طور موثری مرطوب کننده است و موجب حفظ سفتی و روشنی تونالیته پوست می شود.
طریقه استفاده:
به طور معمول هفته ای یک یا دو بار بعد از اصلاح و پاک کردن ( با فوم، تونر و یا لایه بردار ) و قبل از آرایش، ماسک را بر روی پوست گذاشته، هوای مابین پوست و ماسک را خارج کرده و بعد از 30-20 دقیقه به آرامی از پایین صورت به طرف بالا بردارید و در صورت دلخواه آبکشی نمایید.

ماسک نقابی لیمو:
ویتامین C موجود در این ماسک موجب روشنی پوست شده و به دلیل ضد عفونی کنندگی برای بعد از اصلاح صورت بسیار مناسب می باشد و به کمرنگ شدن لک های پوستی کمک می کند و شادابی و سلامت پوست صورت را تامین می کند.
طریقه استفاده:
بعد از اصلاح و پاک کردن (با فوم، تونر و یا لایه بردار) و قبل از آرایش، ماسک را بر روی پوست گذاشته، هوای مابین پوست و ماسک را خارج کرده و بعد از 30-20 دقیقه به آرامی از پایین صورت به طرف بالا بردارید و در صورت دلخواه آبکشی نمایید.

ماسک نقابی آلوئه ورا:
این ماسک موجب تسکین التهابات و آسیب های ناشی از اشعه UV و دیگر عوامل نامساعد محیطی شده و با دارا بودن کلاژن و Vit.E لایه ای مرطوب بر روی پوست ایجاد کرده و رطوبت مورد نیاز پوست را به خوبی تامین میکند. آلوئه ورا آنتی اکسیدان و ضد چروک بوده و پوست را بسیار شاداب می کند و بعد از بسیاری از کارهای مراقبتی پوست مانند میکرودرم و هیدرودرم بسیار مطلوب می باشد. این ماسک قبل از آرایش، پوست را آماده آرایشی دلپذیر می کند.
طریقه استفاده:
به طور معمول هفته ای یک یا دو بار بعد از اصلاح و پاک کردن ( با فوم، تونر و یا لایه بردار ) و قبل از آرایش، ماسک را بر روی پوست گذاشته، هوای مابین پوست و ماسک را خارج کرده و بعد از 30-20 دقیقه به آرامی از پایین صورت به طرف بالا بردارید و در صورت دلخواه آبکشی نمایید.


   اوتی ماسک هندوانه   (مشاهده توضیحات...)ماسک هندوانه اوتی 

عصاره هندوانه موجود در این ماسک از پیگمانتاسیون جلوگیری کرده و باعث رطوبت فراوان و نرمی پوست شده و ماساژ این ماسک بر روی پوست باعث سلامت، رطوبت و تغذیه بیشتر پوست می شود. این ماسک به خوبی رطوبت را در پوست های کدر و دهیدراته تامین می کند.


طریقه استفاده:
هفته ای یک یا دو بار بعد از شستشو با فوم یا بعد از استفاده از لایه بردار و یا تونر، کمی از ماسک را روی پوست مالیده و بعد از 20 دقیقه با آب ولرم شستشو دهید.


   اوتی ماسک توت فرنگی   (مشاهده توضیحات...)ماسک توت فرنگی اوتی

ماسک توت فرنگی تسکین دهنده موثر و مطلوبی برای پوستهای آفتاب سوخته و آسیب دیده می باشد. این ماسک ناصافی پوست را برطرف کرده و باعث روشنی پوست میشود و ماساژ آن بر روی پوست مطلوب است و باعث سلامت بیشتر و آبرسانی موثر و شادابی در پوست می شود.

طریقه استفاده:
هفته ای یک یا دو بار بعد از شستشو با فوم یا بعد از استفاده از لایه بردار و یا تونر، کمی از ماسک را روی پوست مالیده و بعد از 20 دقیقه با آب ولرم شستشو دهید.


   اوتی ماسک لیمو   (مشاهده توضیحات...)ماسک لیمو اوتی 

مهمترین اثر ویتامین C موجود در لیمو، روشن کنندگی آن است و به علاوه ایمنی پوست را بالا برده و در سلامتی و شادابی و تعدیل چربی پوست بسیار موثر است و ماساژ بیشتر این ماسک بر روی پوست باعث سلامتی، رطوبت و تغذیه بیشتر پوست می شود.

طریقه استفاده:
هفته ای یک یا دو بار بعد از شستشو با فوم یا بعد از استفاده از لایه بردار و یا تونر، کمی از ماسک را روی پوست مالیده و بعد از 20 دقیقه با آب ولرم شستشو دهید.


   اوتی ماسک انار   (مشاهده توضیحات...)ماسک انار اوتی

 

ماسک انار حاوی مواد موثر ضد پیری بوده و بخصوص دارای استرو آلفا مشابه هورمون های جنسی زنانه است که باعث سفتی و محکمی پوست های افتاده می شود. مخلوطی از میوه ها در این ماسک، باعث می شود که این ماسک محصولی جهت کنترل روشنی و صافی پوست باشد و ماساژ بیشتر این ماسک بر روی پوست سلامتی و رطوبت را در پوست تامین می کند.

طریقه استفاده:
هفته ای یک یا دو بار بعد از شستشو با فوم یا بعد از استفاده از لایه بردار و یا تونر، کمی از ماسک را روی پوست مالیده و بعد از 20 دقیقه با آب ولرم شستشو دهید.


   اوتی ماسک حبابی(bubble)   (مشاهده توضیحات...)ماسک حبابی(bubble)اوتی 

این محصول در هنگام استفاده با حضور اکسیژن خود به خود شروع به ایجاد کف می کند و باعث پاکسازی عمیق منافذ از آلودگیها و تعدیل چربی پوست می شود. همچنین علاوه بر رطوبت رسانی (به کمک آلانتوین) باعث روشن شدن و استحکام بیشتر می شود. این محصول برای پوست های چرب، مختلط و مستعد جوش بسیار مناسب می باشد.

طریقه استفاده:
هفته ای یک یا دو بار روی پوست تمیز لایه نازکی از ماسک را گذاشته و پس از کف کردن بدون ماساژ با آب ولرم بشویید.